Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Seasonic |
PRæSTATION
| Lejeteknologi | FDB |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| Sikkerhed | cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Gold |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 100000 t |
| Formål | PC |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 86 mm |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 140 mm |
DESIGN
| Kølingstype | Aktiv |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Ventilator diameter | 13, 5 cm |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Produktfarve | Sort |
STRøMSTYRING
| Maksimal indgangsstrøm (@ 110V) | 13 A |
| Kombineret effekt (+12 V) | 996 W |
| Indgangsstrøm | 13 - 6.5 A |
| Kombineret effekt (-12V) | 3, 6 W |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V) | 25 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB) | 3 A |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Kombineret effekt (+5 VSB) | 15 W |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Overstrøm, Højspænding, Overophedning, Kortslutning, Lavspænding |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Kombineret effekt (+3,3 V) | 125 W |
| Total effekt | 1000 W |
| Maks. udgangsstrøm (-12V) | 0, 3 A |
| Kombineret effekt (+5 V) | 125 W |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V) | 25 A |
| Maksimal indgangsstrøm (@ 220V) | 6, 5 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V) | 83 A |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Kasse |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Længde på strømkabel på bundkort | 61 cm |
| PCI Express strømstik (12+4-bens) | 1 |
| Strømkabellængde Perifere (Molex) | 690 mm |
| Antal SATA strømstik | 2 |
| Strømkabellængde SATA | 550 mm |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 3 |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin) | 3 |
| Strømkabellængde CPU | 70 cm |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Kabeltype | Fuldt modulær |
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
TEKNISKE-DETALJER
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
| Compliance-certifikater | CB, CE, EAC, REACH, RoHS, WEEE, cTUVus |
| Garantiperiode | 10 År |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




