Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Seasonic |
PRæSTATION
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| Sikkerhed | cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Platinum |
| ATX-version | 3.0 |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 100000 t |
| Formål | PC |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 86 mm |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 210 mm |
DESIGN
| Kølingstype | Aktiv |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Ventilator diameter | 13, 5 cm |
| Produktfarve | Sort |
STRøMSTYRING
| Kombineret effekt (+12 V) | 1600 W |
| Indgangsstrøm | 15 - 10 A |
| Kombineret effekt (-12V) | 6 W |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V) | 25 A |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Kombineret effekt (+5 VSB) | 15 W |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Overstrøm, Højspænding, Kortslutning, Lavspænding |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Kombineret effekt (+3,3 V) | 125 W |
| Total effekt | 1600 W |
| Kombineret effekt (+5 V) | 125 W |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V) | 25 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V) | 133, 3 A |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Længde på strømkabel på bundkort | 61 cm |
| Strømkabellængde Perifere (Molex) | 690 mm |
| CPU P4 strømstik (4-pin) | 1 |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 3 |
| Strømkabellængde CPU | 70 cm |
| CPU strømstik (4+4 pin) | Ja |
| Kabeltype | Fuldt modulær |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Kabler inkluderet | CPU, PCIe, Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 15 - 65% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



