Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Headset - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 6 g |
| Farve | Sort |
| Producent | SBS |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningskabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol, besvar/afslut |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 4.1 EDR |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | Ørespids |
| Lydudgangsmodus | Mono |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Transmissionsområde | 10 m |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

