Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 28.5 cm |
| Bredde | 14.5 cm |
| Produkttype | Stativ |
| Vægt | 445 g |
| Dybde | 13 cm |
| Produktmateriale | Aluminium |
| Beregnet til | Hovedtelefoner |
| Farve | Space grey |
| Producent | Satechi |
TILSLUTNINGER
| Tilslutninger | USB - 4-PIN USB, type A Hovedtelefoner - 3,5 mm stereo mini jack |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


