
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Producent | Qoltec |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 28 |
| Bredde | 105 |
| Vægt | 225 |
| Dybde | 45 |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | Strømkabel |
STRøMENHED
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 3.33 A |
| Udgangspænding | 19.5 V |
| Strømkapacitet | 65 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm DC jackstik 4, 5 mm (ID: 3, 0 mm) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


