Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Producent | Qoltec |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | Strømkabel |
| Egenskaber | Beskyttelse mod overophedning, overspændingsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse, kortslutnings beskyttelse |
STRøMENHED
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 3.5 A |
| Udgangspænding | 18.5 V |
| Strømkapacitet | 65 Watt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


