Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Farve | Sort |
| Producent | Qoltec |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 27 |
| Bredde | 128 |
| Vægt | 287 |
| Dybde | 53 |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | Strømkabel |
| Egenskaber | Beskyttelse mod overophedning, overspændingsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse, kortslutnings beskyttelse |
STRøMENHED
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm DC jackstik 7, 4 mm (ID: 5, 0 mm) |
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 4.74 A |
| Udgangspænding | 19 V |
| Strømkapacitet | 90 Watt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


