Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer |
| Maks. driftsafstand | 12.2 m |
| Produkttype | Headset - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 310 g |
| Ørepudemateriale | Læderagtig |
| Pandebåndsmateriale | Polypropylen |
| Producent | PDP |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 16 time(r) |
| Kapacitet | 900 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB dongle, USB-opladningskabel (3 m) |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Tovejs |
| Signalstøjforhold | 60 dB |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -45 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 10 - 100000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Lydeffekter | Spectral Hearing |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Indbyggede dekodere | Dolby Atmos |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

