Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Højttalere |
| Producent | OneOdio |
HøJTTALERSYSTEMDETALJER
| Driverdetaljer | Tweeter-driver - 1" - polymer komposit 2 x woofer-driver - 5.25" |
| Højttalere inkluderet | 2 - 2-vejs - 47 - 25000 Hz - 8 Ohm - kablet |
HøJTTALERSYSTEM
| Anbefalet placering | Boghylde |
| Overkrydsningsfrekvens | 2300Hz |
| Frekvensrespons (-3 dB) | 57 - 24000 Hz |
| Anbefalet forstærkereffekt | 20 - 125 Watt |
| Magnetisk skærm | Ja |
| Frekvensrespons | 47 - 25000 Hz |
| Medietype | 2 højttalere |
| Aftagelige gitre | Ja |
| Følsomhed | 89 dB |
| Nominel impedans | 8 Ohm |
| Højttalertype | 2-vejs |
| Serie | Monitor |
| Ekstra egenskaber | Sløjfning af kabler |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
