onanoff BT-BP-PLAYP-PINK
Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs · Transportabel elektronik · Indbyggede 3-niveauers volumenbegrænser
Sammenlign priser på onanoff BT-BP-PLAYP-PINK fra 529,00 kr. kr. til 529,00 kr. kr. fra 1 forhandler(e).
529,00 kr.
INKL. FRAGTLaveste pris inkl. fragt: 529,00 kr. · 1 forhandlere
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Højde | 17 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 15 cm |
| Maks. driftsafstand | 20 m |
| Vægt | 147 g |
| Dybde | 6.5 cm |
| Ørepudemateriale | Protein-polyuretan |
| Funktioner | SafeAudio, StudyMode |
| Farve | Rosa pink |
| Producent | onanoff |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Rejsetaske, USB-C opladningskabel, 4 mærkater, BuddyLink-kabel |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut, næste/foregående nummer |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Impedans | 32 Ohm |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Egenskaber | Indbyggede 3-niveauers volumenbegrænser |
| Følsomhed | 94 dB/mW +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
