
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 131.3 mm |
| Bredde | 56.2 mm |
| Produkttype | Funktionstelefon |
| Vægt | 107 g |
| Dækfarve | Mørkeblå |
| Dybde | 13.8 mm |
| Integrerede Komponenter | FM-radio |
| Formfaktor | Stang |
| Producent | Nokia |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsætjack - 3,5 mm mini jack Micro-USB - 5 pin Micro-USB Type B |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 48 MB |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSD - op til 32 GB |
| RAM | 128 MB |
PROCESSOR
| Type | Unisoc |
| Processornr. | T107 |
BATTERI
| Run Time detaljer | Tal (dobbelt SIM GSM): op til 480 min. Tal (dobbelt SIM 3G): op til 432 min. Tal (dobbelt SIM 4G): op til 372 min. Tal (enkelt SIM GSM): op til 480 min. Tal (enkelt SIM 3G): op til 432 min. Tal (enkelt SIM 4G): op til 372 min. Standby (dobbelt SIM GSM): op til 489.6 timer Standby (dobbelt SIM 3G): op til 463.2 timer Standby (dobbelt SIM 4G): op til 477.6 timer Standby (enkelt SIM 3G): op til 614.4 timer Standby (enkelt SIM 4G): op til 655.2 timer Standby (enkelt SIM GSM): op til 705.6 timer |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 3, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 20 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1800+, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 800 DD |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 5, Bånd 8 |
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.0 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 850, 900 |
| Dataoverførsel | LTE |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Diagonal størrelse | 2.8" |
| Displayformat | QVGA |
| Display opløsning | 320 x 240 pixels |
HOVEDKAMERA
| Sensoropløsning | 0,3 Megapixel |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | MP3 |
BESKEDER-&-INTERNET
| Meddelelsesservice | SMS, MMS |
TELEFON-EGENSKABER
| Ekstra egenskaber | Aftageligt batteri |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
