Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Noctua |
FUNKTIONER
| Type | Monteringsplade |
| Produktfarve | Hvid |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 195 mm |
| Bredde | 175 mm |
| Vægt | 241 g |
| Dybde | 75 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakkedybde | 215 mm |
| Pakkehøjde | 350 mm |
| Pakkebredde | 345 mm |
| Pakkevægt | 3, 5 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

