Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Nano trådløs modtager (USB) |
| Højde | 3.6 cm |
| Bredde | 6.2 cm |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Vægt | 60 g |
| Dybde | 11 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Producent | Leitz |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | AA-batteri |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.0 LE |
| Antal knapper | 3 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Scrollhjul, on/off strøm kontakt, trådløs modtageråbning |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 1200/2400/4000 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows, Android, Google Chrome OS |
BATTERI
| Type | AA type |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
