Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V 2.3/ EPS12V |
| PSU formfaktor | ATX |
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Farve | Hamret sort |
| Producent | LC Power |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 142 |
| Bredde | 86 |
| Vægt | 2190 |
| Dybde | 150 |
DIVERSE
| Kølesystem | 120 mm ventilator |
| Egenskaber | Overspændingsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse, beskyttelse mod underspænding, kortslutnings beskyttelse, fuld modulær |
STRøMENHED
| Udgangspænding | +3.3, +5, +12 V |
| Strømkapacitet | 550 Watt |
| Output Current | +5V - 20 A +3.3V - 20 A +12V - 45 A -12V - 0.3 A +5VSB - 2.5 A |
| Indgangspænding | AC 110-240 V |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Gold |
| Modulær Kabel Administration | Ja |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion 4 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion 10 x 7 pin Serial ATA 1 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion |
| Effektivitet | 90% |
| Nødvendig frekvens | 47 - 60 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



