Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR600 |
| Kontrastforhold | 1200:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energiklasse | Klasse G |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | Kantbelyst LED |
| Farve | Hvid |
| Pixel Pitch | 0.26925 mm |
| Diagonal størrelse | 40" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | UWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 144 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 60 Hz) |
| Farvespektrum | 105% NTSC (CIE 1976), 89% Adobe RGB, 95% DCI-P3, 99% sRGB |
| Egenskaber | Billedopdeling, Overdrive-teknik, FPS Mode, RTS Mode, Billede-i-billede, 3-sidet kantløs, GamePlus, lavt blåt lysfilter |
| Dimensioner (B x D x H) | 99.41 cm x 28.68 cm x 59.64 cm - med stander |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| USB-strømlevering | 90 Watt |
| Paneltype | ADS-IPS |
| Formatforhold | 21:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Responstid | 4 ms (overdrive) |
| Producent | LC Power |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 52 kWh/1000 t |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Til-modus) | 48 W |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 48 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 99.41 cm - dybde: 28.68 cm - højde: 59.64 cm Uden stander - bredde: 99.41 cm - dybde: 8.24 cm - højde: 41.83 cm |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | RGB-bagbelyst |
| Medfølgende ledninger | 1 x DisplayPort kabel 1 x HDMI-kabel 1 x USB-C kabel |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 20.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 52.8 cm |
| Bredde ved forsendelse | 121.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 15.22 kg |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C med Power Delivery Audio line-ud (mini-jackstik) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 30 |
| Højde justering | 95 mm |
| Tiltvinkel | -5/+15 |
| VESA-monteringsinterface | 75 x 75 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

