Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kabling - 3, 5 mm jackstik |
| Farve | Hvid |
| Producent | Koss |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - 1.2 m |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 60 Ohm |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Følsomhed | 101 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 15 - 25000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
