Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Professionel audio |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kabling - 3, 5 mm jackstik |
| Producent | Koss |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Bæretaske |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - 1.4 m |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 35 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Følsomhed | 99 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Foldbar | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 10 - 25000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

