Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Farve | Violet |
| Producent | Koss |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 91 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 80 - 18000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
