Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Producent | Koss |
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3, 5 mm jackstik |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Følsomhed | 94 dB |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret binaural |
| Foldbar | Ja |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 0.6% |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 80 - 20000 Hz |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


