Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 1.7 cm x 1.9 cm x 3.3 cm / 8 g Opladningsetui: 7 cm x 2.5 cm x 3.3 cm / 45 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Hvid |
| Kompatibilitet | iPhone, iPad, iPod, Android-telefon |
| Producent | JAYS |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, spring nummer over, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Environmental Noise Cancellation (ENC) |
| Følsomhed | 94 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 13 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


