Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Egenskaber | Projected Capacitive Touch (P-CAP) teknologi, berøring igennem-glas, skumforsegling, OSD-nøglelås, HDCP, liggende tilstand, stående tilstand |
| Dimensioner (B x D x H) | 73.95 cm x 6.1 cm x 43.4 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | VA |
| Formatforhold | 16:9 |
| Lysstyrke | 500 cd/m² |
| Responstid | 8 ms (grå-til-grå) |
| Producent | iiyama |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Skærmtype | LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Spansk, Italiensk, Kinesisk, Japansk |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1790690 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 68 kHz |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Farve | Sort |
| Pixel Pitch | 0.3637 mm |
| Diagonal størrelse | 31.5" |
| Skærmbelægning | 7H Hard Coating |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Lysstyrke m/touchscreen | 460 cd/m² |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 1.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 32 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 28 kWh/1000 t |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 50,000 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | DDC-2B, EAC, RoHS, ERP, WEEE, cULus, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Monteringspakke | Valgfri |
| Egenskaber | IP65 beskyttelse |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x USB-kabel |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Linux |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 15.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 63 cm |
| Bredde ved forsendelse | 89 cm |
| Vægt ved forsendelse | 13.3 kg |
INPUT
| Type | Touch-screen - touchscreen |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Projiceret kapacitiv |
FORBINDELSE
| Interface | VGA DisplayPort HDMI |
MEKANISK
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



