Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Indbygget udstyr | USB 3.0 hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Spansk, Italiensk, Portugisisk, Russisk, Japansk, Hollandsk, Polish |
| Energiklasse | Klasse D |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 83 kHz |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Farve | Mat sort |
| Pixel Pitch | 0.249 mm |
| Diagonal størrelse | 21.5" |
| Skærmbelægning | 7H Hard Coating |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 60 Hz |
| Lysstyrke m/touchscreen | 360 cd/m² |
| Egenskaber | 10-punkts multi-touch, Projected Capacitive Touch (PCT) teknologi, Blue Light Reducer Function, Flicker Free-teknologi, i-Style Color, Eco-Mode, Overdrive-teknik, OSD-nøglelås, +/- 2 mm berøringsnøjagtighed, 90 % lystransmission, kant til kant-glas, skrivestuft-berøringstilstand, fingerberøringstilstand, handskeberøringstilstand, håndfladeafvisningsfunktion |
| Dimensioner (B x D x H) | 49.35 cm x 48.5 cm x 28.95 cm |
| Vægt | 3.2 kg |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Producent | iiyama |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 1.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Til-modus) | 12 W |
| Strømforbrug (Typisk) | 16 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 12 kWh/1000 t |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 50,000 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | TUV Bauart, EAC, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA, Plug and Play |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x USB-kabel |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 3 Watt |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
INPUT
| Type | Touch-screen - touchscreen |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Projiceret kapacitiv |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort Hovedtelefoner (mini-jackstik) 2 x USB 3.0 |
MEKANISK
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


