Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | iBOX |
PRæSTATION
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor | ATX |
| ATX-version | 2.03 |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 150 mm |
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 85 mm |
DESIGN
| Kølingstype | Aktiv |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Ventilator diameter | 14 cm |
STRøMSTYRING
| Total effekt | 500 W |
| Strømkorrektionsfaktor (PFC) | Passiv |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 230 V |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Overstrøm, Højspænding, Kortslutning, Lavspænding |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| PCI Express stik | Ja |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin) | 6 |
| Kabeltype | Ikke modulær |
| Motherboard, strømstik | 20+4 pin ATX |
| Antal SATA strømstik | 6 |
| EPS-strømstik (4 + 4-benet) | Ja |
TEKNISKE-DETALJER
| Compliance-certifikater | RoHS |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


