Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Computer |
| Farve | Sort, rød |
| Producent | iBOX |
| Produkttype | Headset - kablet |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Lydindgangsdetalljer | Omni-directional - Udgangsimpedans 2.2 kOhm |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) Mikrofon (3,5 mm stereo mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke |
KABEL
| Kabellængde | 2.2 m |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Maks. lydtryk | 106 dB |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



