Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 5.8 cm x 4.4 cm x 2.3 cm / 41.9 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Yderligere funktioner | Transparenstilstand |
| Beskyttelse | Svedresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 3.5 g |
| Farve | Sort |
| Producent | Happy Plugs |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 5.6 time(r) |
| Standby Tid | 50 timer |
| Kapacitet | 35 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 25 timer Løbende playback: op til 5.6 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C kabel, opladningsbase (380 mAh) |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Støjannulleringsteknologi | Environmental Noise Cancellation (ENC) |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut, afspil/pause, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Impedans | 25 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Støvisolering | Ja |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Egenskaber | Low Latency Mode |
| Følsomhed | 101 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
SPORING
| Sensorer | Berøringssensor |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

