Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 4.5 cm x 4.5 cm x 2.2 cm / 24 g Ørespids: 3.2 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Svedresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Turkis |
| Producent | Happy Plugs |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 4.8 time(r) |
| Standby Tid | 70 timer |
| Kapacitet | 35 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 4.8 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 12 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (300 mAh) |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, afspil/pause, stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 126 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 14.2 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


