Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 7 cm x 7 cm x 3 cm / 59 g Ørespids: 4 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Beskyttelse | Svedresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Farve | Pink |
| Producent | Happy Plugs |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6 time(r) |
| Standby Tid | 360 timer |
| Kapacitet | 38 mAh |
| Genopladningstid | 1 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 6 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 24 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (400 mAh) |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 16 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 90 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 6 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Siri, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

