Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs, kablet - 3,5 mm jackstik, USB-C |
| Højde | 6.5 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 17.5 cm |
| Beskyttelse | Antimikrobiel |
| Vægt | 170 g |
| Dybde | 17.5 cm |
| Ørepudemateriale | Veganerlæder |
| Funktioner | Reducerer irriterende støj over 85 dB |
| Farve | Pink guld |
| Pandebåndsmateriale | Vegansk læder |
| Producent | Happy Plugs |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 25 time(r) |
| Standby Tid | 400 timer |
| Kapacitet | 400 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opbevaringsæske, USB-C opladningskabel, 3,5 mm audiokabel, USB-C audiokabel |
| Kabeloplysninger | USB-C audiokabel - aftagelig USB-C opladningskabel - aftagelig Audiokabel - aftagelig |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) Hovedtelefoner (USB Type-C) |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Bluetooth audiocodec | SBC, aptX |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Følsomhed | 125 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
