Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| Indbygget udstyr | USB 2.0 hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energiklasse | Klasse D |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 80 kHz |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Pixel Pitch | 0.311 mm |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Skærmbelægning | 7H Hard Coating |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 60 Hz |
| Egenskaber | Kant til kant-glas, Projected Capacitive Touch (PCT) teknologi, liggende tilstand, stående tilstand, Face Up-tilstand, 24/7 driftstilstand |
| Dimensioner (B x D x H) | 64.92 cm x 4.7 cm x 38.7 cm |
| Lodret opdateringshastighed | 60 - 75 Hz |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Formatforhold | 16:9 |
| Farvetemperatur | 9300K, 6500K, 5500K |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Producent | HANNspree |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100 - 240 V / DC 12 V (50 - 60 Hz) |
| Strømforbrug (Til-modus) | 16.8 W |
| Strømforbrug (Typisk) | 40 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 16.8 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, IP65 front |
| Baggrundslys, brændetid | 30, 000 timer |
| Medfølgende ledninger | 1 x VGA-kabel - 1.5 m 1 x USB-kabel - 1.5 m 1 x strømkabel - 1.5 m |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
INPUT
| Type | Touchscreen |
FORBINDELSE
| Interface | VGA HDMI USB 2.0 (kun berøringsskærm) DisplayPort Hovedtelefoner |
MEKANISK
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



