Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 800:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 170 |
| Energiklasse | Klasse C |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 55 kHz |
| Lodret synsvinkel | 170 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Pixel Pitch | 0.1695 mm |
| Diagonal størrelse | 10.1" |
| Skærmbelægning | 6H Hard Coating |
| Standard opløsning | 1280 x 800 ved 60 Hz |
| Lysstyrke m/touchscreen | 300 cd/m² |
| Egenskaber | Ultra bred synsvinkel, g+g berøringsskærm, metalkabinet |
| Dimensioner (B x D x H) | 26 cm x 3.58 cm x 17.8 cm |
| Lodret opdateringshastighed | 56 - 60 Hz |
| Vægt | 1.4 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Energiforbrug om året | 7 kWt |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:10 |
| Farvetemperatur | 9300K, 6500K, 7500K |
| Lysstyrke | 350 cd/m² |
| Responstid | 25 ms |
| Producent | HANNspree |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.145 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.04 Watt |
| Til/Fra-kontakt | Nej |
| Indgangspænding | DC 12 V |
| Strømforbrug (Til-modus) | 5 W |
| Strømforbrug (Typisk) | 4.6 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 5 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE, IP65 |
| Baggrundslys, brændetid | 20, 000 timer |
| Egenskaber | Vandafvisende, støvresistent, landskab / portrætmontering, ridseresistent |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - 1.8 m 1 x HDMI-kabel - 2 m |
INPUT
| Type | Touch-screen - touchscreen |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Kapacitans-intelligens (PCAP) |
FORBINDELSE
| Interface | VGA HDMI USB (kun berøringsskærm) |
MEKANISK
| VESA-monteringsinterface | 75 x 75 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


