Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer |
| Maks. driftsafstand | 25 m |
| Produkttype | Headset - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 238 g |
| Funktioner | EPOS ActiveGard, Talk-Through |
| Farve | Sort |
| Producent | EPOS |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 46 time(r) |
| Standby Tid | 62 dage |
| Kapacitet | 600 mAh |
| Genopladningstid | 2.5 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback (støjannullering FRA): op til 46 timer Fortløbende snak (støjannullering FRA): op til 39 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Bærepose, BTD 800 USB-C dongle |
| Kabeloplysninger | USB-C til mikro-USB kabel Audiokabel |
| Software-certificering | Certified for Microsoft Teams, Optimeret til UC |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Driftsmåde af mikrofon | Stråleforming |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 80 - 8000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Maks. lydtryk | 108 dB |
| Foldbar | Ja |
| Frekvensrespons | 18 - 22000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, aptX |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Egenskaber | Audio-prompts |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | <0.3% |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




