Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer - stemme, kommunikation |
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Funktioner | EPOS ActiveGard |
| Farve | Sort, sølv |
| Producent | EPOS |
| Produkttype | Headset - kablet - 3, 5 mm jackstik, USB-C |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Mono |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 150 - 6800 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (24 pin USB-C) Hovedsæt (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, mikrofon til/lyd fra |
LYDUDGANG
| Impedans | 40 Ohm |
| Lydeffekter | Voice Clarity |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Maks. lydtryk | 118 dB |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Frekvensrespons | 50 - 18000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

