Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Headset - kablet - USB |
| Anbefalet brug | Kommunikation |
| Vægt | 58 g |
| Funktioner | EPOS ActiveGard |
| Serie | 200 Series |
| Farve | Sort, sølv |
| Producent | EPOS |
DIVERSE
| Virker med Chromebook | Ja |
| Udstyr inkluderet | Bærepose, clip til tøj, kabelklemme, ørepude af skum |
| Kabeloplysninger | USB-kabel - 2.9 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Støjannullering | Ja |
| Frekvensrespons | 150 - 6800 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (4-PIN USB, type A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Besvar/afslut, mikrofon til/lyd fra |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Lydeffekter | Voice Clarity |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Hovedtelefonmodeller | På øret monaural |
| Maks. lydtryk | 103 dB |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 50 - 18000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


