Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Enermax |
PRæSTATION
| Ventilator diameter | 12 cm |
| VRM ventilatorhastighed (maks.) | 3000 rpm |
| Ventilatorens middeltid til fejl (MTTF) | 60000 t |
| Blæser 2 maksimal luftgennemstrømning | 18, 73 kubikfod/min. |
| Passende til rumtype | Processor |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Stik AM4, Sokkel AM5 |
| Pumpemotor hastighed (maks.) | 3000 rpm |
| Omdrejningshastighed (min.) | 500 rpm |
| Pumpemotor hastighed (min.) | 1200 rpm |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Antal pr. pakke | 2 stk |
| Type | Alt-i-en væskekøler |
| Støjniveau (høj hastighed) | 23, 46 dB |
| Blæser 2, diameter | 6 cm |
| Maksimal luftstrøm | 58, 03 kubikfod/min. |
| Lejetype | Keramisk leje |
| Maksimalt lufttryk | 2, 4 mmH2O |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 1800 rpm |
| Blæser 2 maksimalt lufttryk | 2, 17 mmH2O |
VæGT-&-STøRRELSER
| Vandblok bredde | 7 cm |
| VRM-ventilatordiameter | 6 cm |
| Vandblok dybde | 7 cm |
| Ventilator tykkelse | 2, 68 cm |
| Køler bredde | 40 cm |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 26, 8 mm |
| Køler dybde | 12 cm |
| Køler højde | 3, 8 cm |
DESIGN
| Materiale | Aluminium, Kobber, Plast |
| Køler materiale | Aluminium |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale for grundplade | Kobber |
| Belysning LED | Ja |
STRøMSTYRING
| Ventilatorstrøm | 0,08 A |
| Pumpestrøm | 0, 43 mA |
| Blæser, spænding | 12 V |
| Nominel spænding | 12 V |
| Thermal Design Power (TDP) | 400 W |
| Pumpespænding | 12 V |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Adapterramme inkluderet | Ja |
| Antal skruer | 24 |
| Skruer inkluderet | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

