Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Enermax |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 470 mm |
| Bredde | 210 mm |
| Vægt | 6, 6 kg |
| Dybde | 415 mm |
DESIGN
| Siderude | Ja |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, micro ATX, Mini-ITX, EATX |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 16, 2 cm |
| Maksimal PSU længde | 23 cm |
| Antal 2.5" bays | 3 |
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Type | PC |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Materiale | Hærdet glas, SPCC |
| Maksimal længde på grafikkort | 41 cm |
| Antal 5.25" bays | 0 |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Anti-støvfilter | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
EMBALLERINGSDATA
| Pakkehøjde | 515 mm |
| Pakkebredde | 262 mm |
| Pakkevægt | 7, 7 kg |
| Pakkedybde | 532 mm |
STRøMFORSYNING
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 0 |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
LAGRING
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
TEKNISKE-DETALJER
| Compliance-certifikater | CE |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
NEDKøLING
| Frontventiler installeret | 3x 120 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120, 140 mm |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120 mm |
| Understøttede størrelser på frontradiator | 240, 360, 280, 420 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 240, 360, 280 mm |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 140, 120 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
