Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processors flydende kølesystem - 38 mm tyk radiator |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 32.2 cm x 20.8 cm x 13.7 cm / 2.47 kg |
| Pakke Indhold | Termisk fedt TC-5888 Dow Corning |
| Producent | Enermax |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Op til 380 W Thermal Design Power (TDP) |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 4 pin PWM + 3 pin ARGB-stik |
| Radiatormål | 280 mm x 120 mm x 38 mm |
| Blæser-højde | 26.8 mm |
| Rated Strøm | 0.08 A |
| Støjniveau | 23.46 dBA |
| Kompatibel med | LGA115x Socket, LGA1200 Socket, LGA1366 Socket, LGA1700 Socket, LGA2011 Socket, LGA2011-3 (Square ILM) Socket, LGA2066 Socket, Socket AM4, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Egenskaber | Motherboard VRM Cooling Fan, Dual-Chamber Design, Shunt Channel Technology, stille PWM-blæser, termisk fedt fortrykt, motherboardsynkronisering, addresserbar RGB-belysningssynkronisering, ASUS Aura Sync, Razer Chroma RGB, RGB Fusion 2.0, ASRock Polychrome RGB, MSI Mystic Light Sync, gummislanger (400 mm), ARGB LED-oplysning |
| Materiale til varmeafleder | Kobber |
| Omdrejningshastighed | 500-1800 rpm |
| Luftstrøm | 58.03 cfm |
| Lufttryk | 2.4 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

