Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processors flydende kølesystem - 240 mm cpu flydende køler |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 32.2 cm x 20.5 cm x 13.7 cm / 1.92 kg |
| Pakke Indhold | Termisk fedt TC-5121C Dow Corning, Through ENERMAX RGB Control Box |
| Producent | Enermax |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 50,000 time(r) |
| Egenskaber | Op til 360 W Thermal Design Power (TDP), M3.5 skruestørrelse |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 4 pin PWM + 3 pin RGB (m/ forlængeradapter) |
| Radiatormål | 274 mm x 120 mm x 27 mm |
| Blæser-højde | 26 mm |
| Rated Strøm | 0.38 A |
| Støjniveau | 15 - 32.6 dBA |
| Kompatibel med | LGA1700 Socket, LGA1200 Socket, LGA115x Socket, LGA2066 Socket, LGA2011 Socket, LGA2011-3 Socket, LGA1366 Socket, Socket AM5, Socket AM4, Socket AM3+, Socket FM2+, Socket FM1 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Egenskaber | Dual-Chamber Design, Central Coolant Inlet (CCI) design, Shunt Channel Technology, ENERMAX SquA ADV fans, addresserbar RGB-belysningssynkronisering, motherboardsynkronisering, keramisk lejepumpe, ASUS Aura Sync, ASRock Polychrome RGB, MSI Mystic Light Sync, Razer Chroma SYNC, RGB Fusion 2.0 |
| Materiale til varmeafleder | Kobber-koldplade |
| Omdrejningshastighed | 500-2000 rpm |
| Luftstrøm | 39 - 79, 8 cfm |
| Lufttryk | 0.67-3.6 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

