Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.81 cm |
| Bredde | 6.58 cm |
| Vægt | 81.9 g |
| Dybde | 12.2 cm |
| Produktmateriale | Plastik, PTFE |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Hvid |
| Producent | Endgame Gear |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 16000 cpi |
| Kabellængde | 1.85 m |
| Grænseflade | USB 2.0 |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | 2 mm lift-off afstand, ARM Cortex-M0 processor, 3 RGB-zoner, PixArt PAW 3389 Pro-MS optical sensor, 60 millioner klik, Kailh GM 4.0 kontakter, 14 RGB LEDs |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 50 G maksimum acceleration, justerbar forespørgselshastighed: 250/500/1000 hz, 450 tommer pr. sekund |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


