Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 2.3 cm |
| Bredde | 42.4 cm |
| Vægt | 680 g |
| Dybde | 14.9 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | Genbrugt plastik, vegansk læder |
| Enhedstype | Centred mouse |
| Producent | Contour |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, FCC Part 15 |
| Udstyr inkluderet | Håndledsstøtte, 2 tastatur-trin, USB-opladerkabel |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 2800 dpi |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, rullebarre, scrollhjul, justerbar hældningsvinkel, 5 niveauer klikresistens |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Mekanisk |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400/2800 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows 11, Windows 10, Apple macOS Monterey, Apple macOS Ventura 13.0 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 19.1 cm |
| Højde ved forsendelse | 4.2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 45.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 960 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



