Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | USB, 2.4 GHz |
| Højde | 2.05 cm |
| Bredde | 39.2 cm |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 580 g |
| Dybde | 11.9 cm |
| Placering og layout | Pan Nordic |
| Enhedstype | Tastatur - ergonomisk |
| Producent | Contour |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 2 AAA-batterier |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS X, Windows |
BATTERI
| Type | AAA type |
| Antal installeret | 2 |
| Nødvendigt antal | 2 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 44.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 3.9 cm |
| Bredde ved forsendelse | 15 cm |
| Vægt ved forsendelse | 710 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
