Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 2.3 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Vægt | 1.06 kg |
| Dybde | 15.5 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | Aluminium, kunstig læder, hærdet plastik |
| Enhedstype | Centred mouse |
| Producent | Contour |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, FSC, Global Recycle Standard (GRS), RoHS, REACH, AGR |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 2800 dpi |
| Antal knapper | 7 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | 6 programérbare knapper, rullebarre, scrollhjul, aftagelig håndledsstøtte, 5 niveauer klikresistens |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400/2800 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS X, Microsoft Windows |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





