Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 5.2 cm |
| Anbefalet brug | Computer |
| Bredde | 14.61 cm |
| Produkttype | Headset - Bluetooth - trådløs - USB-C via Bluetooth adapter |
| Vægt | 150 g |
| Dybde | 16.845 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Conceptronics |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Støjannulleringsteknologi | cVc (clear Voice capture) af Qualcomm |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 110 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Maks. inputstrøm | 10 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

