Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Produkttype | Øreproptelefoner - kablet - USB-C |
| Vægt | 15 g |
| Farve | Sort |
| Producent | CELLY |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon |
MIKROFON
| Type | Med kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (24 pin USB-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol, besvar/afslut |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 32 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Ørespids |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
