Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Lodret opdateringshastighed | 48 - 110 Hz |
| Vægt | 5.56 kg |
| Formatforhold | 16:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD Adaptive-Sync |
| Energiklasse (HDR) | Klasse E |
| Responstid | 4 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT) |
| Kontrastforhold | 1300:1 / 20000000:1 (dynamisk) |
| OSD sprog | Tjekkisk, kroatisk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Ukranisk, Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Polish, Finsk, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk, Tyrkisk, Japansk, Koreansk |
| Energiklasse | Klasse E |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 115 kHz |
| Farve | Sort |
| Pixel Pitch | 0.3114 mm |
| Egenskaber | SmartImage, Low Blue Light Mode, Flicker Free-teknologi, Ultra Narrow Bezels, Global Dimming |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.66 cm x 22.98 cm x 39.86 cm - med stander |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Producent | AOC |
| Indbygget udstyr | USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 82 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | WLED |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Skærmbelægning | Blændfri, Dis 25 % |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz |
| Farvespektrum | 101.8% sRGB (CIE 1931), 75% DCI-P3 (CIE 1931), 101.4% sRGB (CIE 1976), 80.7% DCI-P3 (CIE 1976), 75.4% Adobe RGB (CIE 1931), 86.9% Adobe RGB (CIE 1976), 72.1% NTSC (CIE 1931), 88.4% NTSC (CIE 1976), 101.8% BT.709 (CIE 1931), 101.4% BT.709 (CIE 1976), 53.8% BT.2020 (CIE 1931), 58.8% BT.2020 (CIE 1976) |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 21 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Maks.) | 135 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 35 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 21 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (laveste position) - bredde: 61.66 cm - dybde: 22.98 cm - højde: 39.86 cm - vægt: 5.56 kg Med stander (højeste position) - bredde: 61.66 cm - dybde: 22.98 cm - højde: 50.86 cm - vægt: 5.56 kg Uden stander - bredde: 61.66 cm - dybde: 4.53 cm - højde: 35.67 cm - vægt: 4.03 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, DDC/CI |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), aftagelig stander |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 16.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 48.1 cm |
| Bredde ved forsendelse | 82 cm |
| Vægt ved forsendelse | 8.71 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI (HDCP 1.4) USB-C 3.2 Gen 1 (DisplayPort Alt Mode, data, strøm op til 65 W) 2 x USB 3.2 Gen 1 nedstrøm Hovedtelefonstik (mini-jackstik) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, tilt |
| Højde justering | 110 mm |
| Tiltvinkel | -5/+25 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

