Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 139 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | WLED |
| Diagonal størrelse | 32" |
| Skærmbelægning | Blændfri, 3H Hard Coating |
| Standard opløsning | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 ved 144 Hz |
| Farvespektrum | 122% sRGB (CIE 1931), 95% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Lodret opdateringshastighed | 48 - 144 Hz |
| Vægt | 7.79 kg |
| Formatforhold | 16:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Responstid | 1 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT) |
| Kontrastforhold | 1000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| OSD sprog | Tjekkisk, kroatisk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Ukranisk, Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Polish, Finsk, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk, Tyrkisk, Japansk, Koreansk |
| Energiklasse | Klasse F |
| Farve | Sort, rød |
| Egenskaber | Crosshair Display, PBP, Motion Blur Reduction, Game Color Mode, AOC Low-Blue Technology, Dial Point, 3-sidet rammeløs, AOC Flicker-Free Technology, FPS Counter, Skyggekontrol, PIP support, 16-zone lokal dæmpning |
| Dimensioner (B x D x H) | 71.53 cm x 25.88 cm x 58.71 cm - med stander |
| Farve support | 1, 07 milliarder farer (8-bit + FRC) |
| Paneltype | IPS |
| Synlig diameter | 31.5" |
| Gaming | Ja |
| Producent | AOC |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 65 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 40 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (højeste position) - bredde: 71.53 cm - dybde: 25.88 cm - højde: 58.71 cm - vægt: 7.79 kg Med stander (laveste position) - bredde: 71.53 cm - dybde: 25.88 cm - højde: 45.71 cm - vægt: 7.79 kg Uden stander - bredde: 71.53 cm - dybde: 4.76 cm - højde: 42.18 cm - vægt: 6.41 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | WEEE |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | DisplayPort kabel - 1.8 m HDMI-kabel - 1.8 m |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| Lokalisering | Europa |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 20.4 cm |
| Højde ved forsendelse | 52.8 cm |
| Bredde ved forsendelse | 90.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 10.89 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI 2 x DisplayPort 1.4 Hovedtelefoner |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 60 |
| Højde justering | 130 mm |
| Tiltvinkel | -3.5/+21.5 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


