Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Amazon |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelse | 3 GB |
PROCESSOR
| Processorkerner | 4 |
| Processorfrekvens | 2 GHz |
BATTERI
| Opladningstid for batteri | 4 t |
| Batteri medfølger | Ja |
| Batterilevetid (maks.) | 12 t |
DESIGN
| Enhedstype | Mobil tablet |
| Formfaktor | Skifer |
| Produktfarve | Sort |
LAGRING
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Intern lagerkapacitet | 64 GB |
EMBALLAGE-INDHOLD
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
KAMERA
| Bagkamera type | Enkelt kamera |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 2 MP |
| Videooptagelse | Ja |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 2 MP |
| Front kamera | Ja |
DISPLAY
| HD-type | HD |
| Skærm diagonal | 20, 3 cm (8") |
| Skærmopløsning | 1280 x 720 pixel |
SOFTWARE
| Platform | Android |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

