Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Operativsystem | Apple iPadOS 18 |
| Produkttype | Tablet |
| Producent | Apple |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 248.6 |
| Bredde | 179.5 |
| Vægt | 477 |
| Dybde | 7 |
DIVERSE
| Egenskaber | VoiceOver skærmlæser, AirPlay, Diktat, AssistiveTouch, MIMO-teknologi, iBeacon mikrolokation, Voice Control, afrundede hjørner, Magnifier, Closed Captions, Switch Control, 16-kerne Neural Engine, Spoken Content, Real-Time Text (RTT), audiobeskrivelse, undertekster, Live Captions |
| Medfølgende ledninger | USB-C opladningskabel - 1 m |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.71 W/kg (body) 0.71 W/kg (lem) |
| Materiale af etui | Aluminium |
| Sensorere | Accelerationsmåler, lyssensor for omgivelser, 3-aksers gyrosensor, digitalkompas, barometer, Touch ID sensor |
| Farve | Blå |
INDGANGSUDSTYR
| Sikkerhedsudstyr | Fingeraftrykslæser |
HUKOMMELSE
| Lagring | 64 GB |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB-C/DisplayPort 1 x Smart Connector |
PROCESSOR
| Processor | Apple A14 Bionic |
| Antal kerner | 6 |
BATTERI
| Run-time | Op til 10 timer |
| Kapacitet | 28.6 Wh |
| Teknologi | Litium-polymer |
| Køretidsdetaljer | Web browsing over Wi-Fi: op til 10 time(r) Video playback: op til 10 time(r) |
KOMMUNIKATIONER
| Trådløs tilslutning | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Sikkerhedsprotokoller og egenskaber | MIMO-teknologi |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| Sjældne jordmaterialer | 100 % genbrugte sjælden jord-elementer |
PROGRAMMER
| Præ-loadet software | App Store, Apple TV App, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Freeform, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Påmindelser, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Inventar, Tips, Translate, Voice Memos, Weather, Apple Pay |
BILLEDSKæRM
| Touchscreen | Multi-Touch |
| Type | 10.9" IPS - LED baglys |
| Opløsning | 2360 x 1640 (264 ppi) |
| Funktioner | BFR/PVC-fri, Kviksølvfri, Zoom, arsenikfrit glas, berylliumfri, True Tone-display, HDR10 kompatibel, Apple Pencil-support, fingeraftryks-resistent oleofobisk belægning, Liquid Retina-display, Dolby Vision |
| Billedklarhed | 500 cd/m² |
MULTIMEDIE
| Supportede digitale videostandarder | H.264, HEVC |
| Supportede digitale audiostandarder | AAC, MP3, FLAC, Apple Lossless, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Audio | 2 mikrofoner, stereohøjttalere |
| Grafik | Apple A14 Bionic 4-kerne |
FRONTKAMERA
| Synsfelt (FoV) | 122 grad(er) |
| Kameratilstande | Burst-tilstand, tidsforkortet tilstand, Landskab, Ultra Wide Mode, Center Stage |
| Objektivblænder | F/2.4 |
| Lyskilde | Retina Flash |
| Sensoropløsning | 12 Megapixel |
| HDR-tilstand | Smart HDR 3 |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 25 fps |
| Funktioner | FaceTime HD-kamera, Auto-billedstabilisering, Biograf-videostabilisering, Forlænget dynamisk interval til video på 30 fps, tidsforkortet video med stabilisering, Objektiv-korrektion |
BAGKAMERA
| Kamerazoom | 5x digital zoom |
| Antal objektivelementer | 5-element |
| Kameratilstande | Burst-tilstand, Panorama, tidsforkortet tilstand, Slow motion-tilstand, Bred |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Sensoropløsning | 12 Megapixel |
| HDR-tilstand | Smart HDR 3 |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 1280 x 720 (720p) ved 60 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 24 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 25 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps, 3840 x 2160 (4K) ved 25 fps |
| Funktioner | Cinematic video-stabilisering, Focus Pixels, Auto-billedstabilisering, Playback zoom, geotagging, videobilledstabilisering, Fortløbende autofokusvideo, Tidsforkortet video med stabilisering, Panorama (op til 63 MP), HEIF-billedoptagelse, Forlænget dynamisk interval for video ved 30 fps, JPEG-billedoptagelse |
SYSTEMSKRAV-TIL-PC-TILSLUTNING
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere, Apple macOS Catalina 10.15 eller senere, Apple macOS High Sierra 10.13 - Apple macOS Mojave 10.14.6 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

