Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Multisport |
| Operativsystem | Zepp OS 3.0 |
| Feedbacktype | Stemme (intelligent assistent), audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Tastaturlås | Ja |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | AI chat, løbspræstationsforudsigelser, lineær motor, medlemskort, OTA-opdatering, fjernhåndtering af musik, fjernstyring til kamera, opkaldshåndtering, find telefon-funktion, smart kurskorrektion, Virtual Pacer, sporkøretilstand, rutefilimport, omgående beskedsvar, PeakBeats workout statusalgoritme, Daily Readiness Score, åndedrætstræningsfunktion, lagr og afspil musik, Dobbelt-bånd-navigation, foretage et opkald, realtids lokationssporing, styrketræningsguide, vejroplysninger, autopause, auto-omgang, VO2 max, solopgang/solnedgangstider, Personal AI Running Coach, lysstyrke: 1500 nits |
| Betalingsteknologi | Zepp Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 7.0 (Nougat) eller senere, iOS 14 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Indgående opkald, SMS, applikationer, inaktiv, høj og lav hjertefrekvens, lav blod-oxygen, højt stressniveau |
| Farve | Midnat |
| Bærestil | Urstil |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 150+ sportstiltande, vil ikke forstyrres-tilstand |
| Sporingsdata | Hjertefrekvens, blodoxygen-mætning, stressniveau, tid, søvnaktivitet, søvnstadier, søvnåndedrætskvalitet, søvnkvalitetsscore, lur, personal activity intelligence (PAI), menstruationscyklus, trin taget, kalorier forbrændt, træningsbelastning, genoprettelsestid, aktivitet, kropssammensætning |
| Sensorere | BioTracker PPG 5, 0 biometrisk sensor, bioimpedanssensor, accelerationsmåler, gyroskop, geomagnetisk sensor, barometrisk højdemåler, lyssensor for omgivelser, temperatursensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | Amazfit |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 46 mm x 10.6 mm x 46 mm 35 g |
DIVERSE
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Aluminiumslegeringsramme, fiberglasforstærket polymer |
| Præ-loadet software | Zepp App, Amazon Alexa, To Do List, Påmindelser, Timer, Weather, Stopwatch, Alarm Clock, Calendar, World clock, Countdown timer, Compass |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk opladningskabel |
BATTERI
| Kapacitet | 475 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Standby-tid | 50 days |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug - op til 14 dage Battery Saver Watch Mode - op til 25 dage Ur - op til 50 dage Megen brug - op til 7 dage Altid tændt-displaytilstand - op til 5 dage Præcis tilstand (med GPS) - op til 26 timer GPS-tilstand - op til 47 timer Strømsparetilstand (med GPS) - op til 52 timer |
LAGRING
| Brugerhukommelse | 2.2 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Alexa indbygget |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Cirkulær |
| Etuioplysninger | Aluminiumslegering |
| Etuibagside | Fiberforstærket polymer |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, trykknap |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.0, IEEE 802.11b/g/n |
REM
| Bredde | 22 mm |
| Materiale | Flydende silikonegummi |
| Passer til håndled med omkreds | 140-215 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Rem |
SKæRM
| Type | AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.5" |
| Opløsning | 480 x 480 pixels |
| Beskyttelse | Hærdet glas, anti-genskinkant, fingeraftryksresistent belægning |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 323 ppi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
