Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Golf, løbende, svømning, ski, cyklende, vandretur, gåture, yoga, snowboarding, strength training, elliptisk, multisport, dans, trappetrin, pilates, kørestol, høj-intensitet intervaltræning (HIIT), udendørs roning, padling, roningsmaskine, cooldown, kerne træning, tai chi, kickboxing |
| Operativsystem | WatchOS 11 |
| Navigation | GPS/GNSS/Galileo/BeiDou-modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Fald-detektion, Emergency SOS, medicineringspåmindelse, lysstyrke: 2000 nits, Family Setup support, International Emergency Calling, Crash Detection, støjovervågning, hurtig opladning |
| Betalingsteknologi | Apple Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS 18 or later |
| Lydindgang | Mikrofon med stemmeisolering |
| Meddelelser | Kalender, SMS, E-mail, applikationer, høj og lav hjertefrekvens, uregelmæssig rytme, søvnapnø meddelelser, tilbageførelse |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | A3001 |
| Produkttype | Smart ur |
| Sporingsdata | Distance, tid, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, blodoxygen-mætning, søvnstadier, støjniveau, menstruationscyklus, ECG, ægløsningsfase, opmærksomhed |
| Sensorere | Lyssensor for omgivelser, digitalkompas, dybdemåler, elektrisk hjertesensor, vandtemperatursensor, optisk hjertesensor (3. gen.), altid tændt højdemåler, temperatursensor, høj-g accelerometer, gyroskop med høj dynamisk rækkevidde |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | A3001 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 29.3 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP6X, BFR-fri, PVC-free, Kviksølv-fri, Arsenik-fri |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | 100 % genbrugt aluminium |
| Præ-loadet software | GymKit |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.13 W/kg (head) 1.01 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Magnetisk hurtig oplader til USB-C-kabel (1 m) |
BATTERI
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug - op til 18 time(r) Lavstrømstilstand - op til 36 time(r) |
| Køretid (op til) | 18 timer |
| Trådløs opladning | Ja |
| Teknologi | Litiumion |
LAGRING
| Kapacitet | 64 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Direkte |
| Intelligent assistent | Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Karbonfodaftryk | 0 kg karbonudledning |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
| Etuioplysninger | Roseguldaluminium |
| Kronetype | Digital med haptisk feedback |
| Etuibagside | Metal og safirglas bagpanel |
| Etuistørrelse | 42 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, sideknap, dobbelt trykkegestikulation |
MOBILTELEFON
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| Trådløs grænseflade | LTE, IEEE 802.11n, Ultra-Wideband (UWB), Bluetooth 5.3 |
REM
| Størrelse | M/L |
| Materiale | Fluoroelastomer |
| Passer til håndled med omkreds | 150-200 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Nål og læg |
| Farve | Lyserød |
| Navn | Sportsbånd |
SKæRM
| Type | Retina LTPO3 OLED - farve |
| Opløsning | 374 x 446 pixels |
| Beskyttelse | Ion-X glas |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 326 ppi |
CPU
| Type | S10 SiP |
| Producent | Apple |
| Funktioner | W3 Apple trådløs chip, anden-generation Ultra Wideband chip, 4-kerne Neural Engine |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
