Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 5.3 cm |
| Bredde | 7.8 cm |
| Vægt | 450 g |
| Dybde | 7.8 cm |
| Produktmateriale | Børstet rustfrit stål |
| Enhedstype | 3D-mus |
| Producent | 3Dconnexion |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UKCA, EAC, FCC, IC, MIC, KC, RCM, BSMI, NCC, WEEE, RoHS, China RoHS |
| Udstyr inkluderet | USB-C til USB-A kabel (1, 5 m), bæretaske |
INDGANGSUDSTYR
| Grænseflade | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Antal knapper | 2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, kompakt fodaftryk |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | 3DxWare 10 |
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 1 måneder |
| Kapacitet | 1100 mAh |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




